ورود جدی حدادعادل به انتخابات ۱۴۰۰
ورود جدی حدادعادل به انتخابات ۱۴۰۰
جلسه شورای راهبردی شبکه سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور حداد عادل، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و اعضاء این شورا برگزار شد.
 • به گزارش برنا، در ابتدای جلسه صادقی دبیر شورای شبکه سازی اجتماعی گزارشی از روند این شورا ارائه داد.

  در ادامه دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت و اهمیت جریان‌سازی انقلاب گفت : تلاش نیروهای انقلابی سبب شد که مقام معظم رهبری با خوشحالی از این انتخابات، مجلس فعلی را مجلس انقلابی نام گذاری کنند .

  وی افزود : مجلس از مشکلات اولیه با موفقیت عبور کرده  و تصویب قوانینی مانند مالیات بر خانه های خالی، بحث هسته ای، اصلاح قانون انتخابات کارهای مثبتی است که  این مجلس در زمان کوتاه انجام داده است .

  وی با تقدیر از اقدامات انجام شده برای شبکه سازی اجتماعی در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد : برنامه ریزی و تشکیل ۳۸ کانون تخصصی ، اقدام مهمی برای سازماندهی و شبکه سازی در این شورا است به  طوری که تاکنون در هیچ جایی چنین کانون های تخصصی تشکیل نشده  و چنین تقسیماتی انجام نشده است که این کار بسیار خوب وبا ارزشی است.

  وی با تاکید بر توجه به جوانان و سپردن کارها به این قشر آینده ساز یادآور شد :  باید با توجه به نعمت بزرگ توانمند بودن نسل انقلاب در عرصه های مختلف به صورت جدی و سازمان یافته از آنان استفاده شود و  مسئولین در عرصه های  آنان را دریابند. ما باید در کشور کسانی را در رأس کارها بگذاریم که قدرت ارتباط گرفتن با نسل جوان را داشته باشند.

  دکتر حداد عادل  در پایان خاطر نشان کرد : نکته مهم این است که کارها نه با عناوین و امضاها ، بلکه توسط افراد کارآمد انجام می شود پس باید امور را به دست افرادی بدهیم که در عین تعهد  کارآمد هستند.

  گفتنی است در پایان این جلسه احکام روسای کمیته‌های شورای راهبردی شبکه سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صادر شد تا با افزایش فعالیت شبکه های اجتماعی در فاصله ماه‌های باقیمانده تا انتخابات ۱۴۰۰ اهداف شوارای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تأمین شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای